produktet

Prodhuesi profesional me më shumë se 20 vjet përvojë

rreth nesh

CRAZY Anime Merchandise

Kompania jonë është specialisze në pakicë, me shumicë dhe exportaion e mallra komik / anime përkatës, i cili e Biznesit, duke përfshirë projektimin, prodhimin, shtypjen, paketimin dhe prometiong.

Kategoritë e produkteve

LAJME

 • For Black NASCAR Fans, Change Would Mean Feeling at Ease at a Race

  NASCAR’s decision to ban the Confederate battle flag has stirred conversations about attracting new fans. In some ways, that has overlooked the experiences of black fans already committed to the sport. Demitrius Pickens was wearing his Jeff Gordon One Punch Man Shirt and sipping a can of beer. It...

 • pokemon mallin

  Pokemon Pokemon (ポ ケ モ ン Pokemon ?, shqiptim: / poʊkeɪmɒn / poh-kay-mon) është një ekskluzivitet media të botuar dhe në pronësi të Japanese lojë video të kompanisë Nintendo dhe krijuar nga Satoshi Tajiri në vitin 1996. lëshuar fillimisht si një palë e interlinkable Game Boy aktin dramatik duke luajtur video games të zhvilluara nga Loja F ...

 • NARUTO mallin

  Naruto Naruto (NARUTO- ナ ル ト -? NARUTO) është një seri e vazhdueshme manga japoneze shkruar dhe ilustruar nga Masashi Kishimoto. Komplot tregon historinë e Naruto Uzumaki, një ninja adoleshentëve të cilët vazhdimisht kërkimet për njohjen dhe ëndërron të bëhet Hokage, ninja në fshatin e tij i cili është tregojmë kujdes ...

 • Dragon Ball mallin

  Dragon Ball (ド ラ ゴ ン ボ ー ル Doragon Boru?) Është një seri Japanese manga shkruar dhe ilustruar nga Akira Toriyama. Ajo u serialized fillimisht në Weekly Shko Shonen nga viti 1984 deri në vitin 1995, me 519 kapitujt e veçantë të botuar në 42 vëllime tankōbon nga Shueisha. Dragon Ball u frymëzua nga c ...

 • Faqja jonë e internetit është online.

  Kompania jonë është specialisze në pakicë, me shumicë dhe exportaion e mallra komik / anime përkatës, i cili e Biznesit, duke përfshirë projektimin, prodhimin, shtypjen, paketimin dhe prometiong. Këto mallra janë të gjithë në accouterment, shkrimi, fashionmpresswork, figura, sahat, lodër prej pelushi dhe të gjitha k ...